Kim jesteśmy?

es-auto lubawa

Nasz warsztat oferuje szeroki zakres napraw karoserii samochodowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Dzięki współpracy z innymi warsztatami świadczymy kompleksowe usługi. Posiadamy ramy blacharskie do naciągania karoserii. Wykonujemy nowoczesne naprawy panelowe z wykorzystaniem spottera i lutospawarek. Wszystkie naprawy wykonywane są wedle wytycznych producenta.

es-auto main logo
0 LAT

DOŚWIADCZENIA

Warsztat samochodowy

Ponad 30 letnie doświadczenie w klasycznym blacharstwie samochodowym pozwoliło wprowadzić całkowicie nowy dział jakim jest PDR usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Jako jedni z nielicznych w rejonie specjalizujemy się w tych technikach. Posiadamy kompletny asortyment narzędzi, dzięki czemu usuniemy każde wgniecenie.

Jako właściciel nieustannie dążę do rozwoju warsztatu, posiadam tytuł inżyniera Mechatroniki Samochodowej. Jakość usługi jest najważniejsza, my jak i klient musimy być zawsze zadowoleni z efektu. Gdy naprawa wymaga nadprogramowych godzin pracy to się temu poświęcamy aż do uzyskania idealnego efektu. Każdy klient jest profesjonalnie obsłużony podczas oględzin w kwestii prezentacji oferowanej usługi jaki i podczas wydania auta, kiedy szczegółowo omawiane są wykonane usługi. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny i oględzin w warsztacie.

ZDJĘCIA
WARSZTAT SAMOCHODOWY
DLACZEGO MY?

ZAANGAŻOWANIE &
PROFESJONALIZM

Doświadczenie Technologiczne
0%
Satysfakcja Klientów
0%
Jakość Usług
0%

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY
WARSZTAT Auto detailing

Zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów.

FAQ

OGÓLNE PYTANIA

Tak, po uprzednim ustaleniu drobne naprawy wykonujemy na poczekaniu.

Tak, każda usługa wymaga uprzedniego ustalenia terminu naprawy.

Terminy są zależne od wielu czynników, zazwyczaj jest to kilka dni.

Tak, na usługi wystawiany jest paragon bądź faktura.

Jeśli zdjęcia będą dobrej jakości, wstępnie wyceniam usługę na podstawie zdjęć.

Nie, wycenę i oględziny wykonuję za darmo.